O FIRMIE


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EUROSTAL-METALE S.A. w Rzeszowie od 1999 r. oferuje swoim Klientom szeroką gamę wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej oraz wyrobów ze stali konstrukcyjne w asortymencie rur i blach czarnych.

Bogata oferta magazynowa w której znajduje się większość stosowanych gatunków i wymiarów czyni z naszej firmy pewne źródło zakupów dla każdego użytkownika oferowanych wyrobów.

Produkty oferowane przez EUROSTAL-METALE S.A, pochodzą od wiodących europejskich producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie oferowane wyroby posiadają atesty hutnicze oraz certyfikaty.

Naszym atutem jest kompetentna załoga, otwarta na nowości i identyfikująca się z firmą. Nasi pracownicy służą wszystkim zainteresowanym fachową, życzliwą í uprzejmą informacją oraz radą.

W przedsiębiorstwie preferujemy indywidualne podejście do każdego partnera handlowego w ustalaniu warunków transakcji i zasad współpracy, stąd też stale poszerzamy grupę stałych Odbiorców.

Systematycznie pracujemy nad poprawą szybkości obsługi przy dokonywaniu zakupów oraz eliminacją zbędnych formalności.

Wykonujemy usługi cięcia, foliowania blach, kompletacji dostaw, załadunku oraz dostawy towaru pod wskazany adres.

 

Działalność podstawowa

Podstawową działalnością P.H.U. EUROSTAL - METALE S.A. w Rzeszowie jest sprzedaż wyrobów hutniczych. Mając na celu przyszłościowy układ organizacyjny w przedsiębiorstwie dokonano podziału sprzedawanych towarów z uwzględnieniem ich specyfiki na grupy asortymentowe, które odpowiadają poszczególnym magazynom.

• Asortyment stali nierdzewnych - grupuje sprzedaż wyrobów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i żaroodpornej w postaci blach, prętów, rur, profili i kształtowników.

• Asortyment rur stalowych - grupuje sprzedaż pełnego asortymentu rur stalowych czarnych i ocynkowanych ze szwem i bez szwu, oraz wyrobów armatury w postaci kolan, trójników i zwężek.

• Asortyment blach stalowych czarnych - grupuje sprzedaż blach stalowych czarnych walcowanych na zimno i gorąco

• Pozostałe wyroby hutnicze - grupa asortymentowa, która grupuje wyroby hutnicze w postaci blach ocynkowanych, wyrobów aluminiowych - głównie blach i taśm oraz innych wyrobów hutniczych

Stal nierdzewna Rzeszów
Eurostal-Metale S.A. Rzeszów - WYROBY ZE STALI NIERDZEWNEJ, RURY STALOWE, BLACHY STALOWE CZARNE.
Rzeszów – blachy ze stali nierdzewnej, rury stalowe, blachy stalowe czarne
Rzeszów – rury stalowe, blachy stalowe czarne, blachy ze stali nierdzewnej
Eurostal-Metale S.A. Rzeszów – STAL NIERDZEWNA, RURY STALOWE, BLACHY STALOWE CZARNE.
Eurostal-Metale S.A. Rzeszów – blachy ze stali nierdzewnej, rury stalowe, blachy stalowe czarne.
Rzeszów – BLACHY stalowe, blachy stalowe czarne, blachy ze stali nierdzewnej gładkie
Eurostal-Metale Rzeszów – rury ze stali nierdzewnej, rury stalowe, blachy stalowe czarne, blachy ze stali nierdzewnej gładkie
Stal nierdzewna Rzeszów: Rury stalowe, Blachy stalowe czarne, Wyroby hutnicze
Rzeszów - WYROBY ZE STALI NIERDZEWNEJ: blachy, kształtowniki z/gięte, pręty.